1. Ana Sayfa
  2. Yangın merdiveni yaptırmak istiyorum

Yangın merdiveni yaptırmak istiyorum

Yangın merdiveni yaptırmak istiyorum
  • +
  • Aa
  • -

Neden yangın merdiveni yaptırmalıyım?

MEB Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğine göre eğitim kurumu açmak istiyorsanız yapmanız gereken işlerden biri de İtfaiye Müdürlüğü’nden kurumun bulunduğu veya bulunacağı yapının yangın önlemleri olduğuna dair olumlu görüş bildirdiği raporunu almaktır.

Yangın merdiveni yaptırırken nelere dikkat etmeliyim ?

En önemli etken olarak maliyetini göz önünde bulundurursak binaların yangın yönetmeliğine uygun bir şekilde hata yapmadan tek seferde kabul görmesine dikkat edilmelidir. Nitekim küçük, basit ama gözden kaçan hatalar yüzünden maliyetin neredeyse iki katına çıktığını hatta ruhsat sürecinin iptaline kadar giden durumlarla karşı karşıya kalındığını biliyoruz. Bu noktada uzman kişiler tarafından yardım almanız hem sürecin sağlığı açısından hem de finansal açıdan elzemdir.

Divan MEB Danışmanlık size nasıl bir çözüm sunuyor ?

Gerekli olan yangın merdivenini itfaiye yönetmeliğine uygun bir şekilde kısa zamanda olabilecek en düşük fiyatlarla eğitim kurumlarına sunuyoruz. Bu sebeple itfaiye raporu başvuru ile başlayan ve olumlu itfaiye raporu teslimine kadar olan süreçte ücretsiz yangın danışmanlığı desteği veriyoruz.


Mühendisimizden ücretsiz randevu için tıklayın!