1. Ana Sayfa
  2. Neden DİVAN’dan Almalıyım?

Neden DİVAN’dan Almalıyım?

Neden DİVAN’dan Almalıyım?
  • +
  • Aa
  • -

Neden Divan? Çünkü;

  1. Kurumsal
  2. Konusunda Uzman Ve Zengin Kadro
  3. Tecrübeli
  4. Güçlü Referans Ağı
  5. Geniş Hizmet Kapsamı
  6. Şeffaf, İlkeli Ve Erdemli

Gelin Birlikte Divan MEB Danışmanlığı Tanıyalım;

1) KURUMSALLIK: Divan’ın tercih edilme sebeplerinden ilki kurumsal bir yapıya sahip olmasıdır; siz danışmanlık bağlamında bir ihtiyacınız olduğunda karşınızda şeffaf ve güvenilir, bağlayıcılığı olan ve hesap sorabileceğiniz bir yapı ile çalışma fırsatı bulmuş olursunuz. Halbuki çantacı diye tabir ettiğimiz danışman arkadaşlarla bu temel güven duygunuzu tatmin edemezsiniz.

2) ZENGİN KADRO: Bünyemizde MEB süreçleri uzmanı, danışman, mühendis, satış ve organizasyon uzmanları var. Bu anlamda özel öğretim kurumunun ihtiyacı olabilecek yangın merdiveni yapmaktan tutun, dava takibine kadar her konuda o konunun uzmanları mentörlüğünde hareket etme şansınız olacak.

3) TECRÜBELİ EKİP: Divan ekibi aklınıza gelebilecek her işi daha önce tecrübe etti. Defalarca okul açtı, anaokulu açtı, rehabilitasyon merkezi açtı, muhtelif kurslar açtı, cezalara itiraz etti, dava açtı, dava sürecini yönetti, ceza iptal ettirdi, yangın merdiveni yaptı, kat planı çizdi, teknik rapor verdi, sözleşme yazdı, kurum denetledi. Kısaca bir özel eğitim kurumunun karşılaşabileceği bütün durumlarda tecrübe sahibidir Divan MEB Danışmanlık.

4) REFERANSLARI ÇOK GÜÇLÜ: Sektöre yeni girmiş bir işletmeciden tutun, en kurumsal eğitim kurumlarına kadar herkesle çalıştık. Görmek için tıklayın

5) HİZMET KAPSAMI ÇOK GENİŞ: Bir çok danışmanlık firması size genellikle dosya hazırlama aşamasında yardımcı olurken Divan MEB Danışmanlık vekaletinizi alarak sizin adınıza bütün resmi süreci takip edecek şekilde kapsamlı bir hizmet sunar. Dava ya da soruşturma geçirdiğinizde danışman konforunu, dosya hazırlanırken uzman konforunu, yangın merdiveni yaptırırken kat planı çizdirirken ve teknik rapor alırken mühendis konforunu, anlaşma sırasında ve sonrasında kurumsal temsilci konforunu yaşarsınız.

6) ŞEFFAF, İLKELİ VE ERDEMLİ: Tüm bu faaliyetler yürürken Divan, gayet şeffaf ve gayr-ı ahlaki durumlardan uzak durur. Devleti, müteşebbisi ya da kendini zarar uğratacak veya zorda bırakacak hal ve davranışlara şirket prensipleri gereği asla bulaşmaz.