1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Elit Eğitim Kurumları Meslek Edindiriyor

Elit Eğitim Kurumları Meslek Edindiriyor

  • GİRİŞ: 22.02.2022
  • GÜNCELLEME: 22.02.2022 21:08
  • +
  • Aa
  • -

İstanbul ve Kocaeli`nde bulunan okullarıyla yüzlerce öğrenci ve veliye hizmet veren eğitim kurumu olarak, insan kaynağını dinamik tutacak ve bilgi toplumuna hazırlayacak olan gücün mesleki eğitim olduğu gerçeğinden hareketle, 2019 yılında online eğitim dünyasına giriş yaptık. Elit Eğitim Kurumları ve kurumsal eğitimleri aracılığıyla gerek sektör profesyonellerinden gerekse iş hayatına yeni atılacak olan gençlerden oluşan yüzlerce bireye eğitim hizmeti sunmuştur. Elit Eğitim Kurumları, sektörün en değerli eğitimcilerini ‘‘bilgiyi paylaşma’’ gayesiyle bir araya getirmiş; akademik öğretim disiplini çerçevesinde, geliştirdiği uygulamaya yönelik eğitim tasarımları aracılığıyla kişi ve kurumlara pratik ve teorik bilgilerin aktarılmasını sağlamaktadır.

Elit Eğitim Kurumları, yaygın hizmet ağı aracılığıyla bireysel ve kurumsal eğitim taleplerini hızlı, ciddi ve güvenilir bir şekilde karşılamayı hedeflemekte ve sunmuş olduğu eğitimlerin daha çok kişi ve kuruma ulaşması amacıyla şube sayısını arttırmayı hedeflemektedir. Elit Eğitim Kurumları daima farklı katılımcı profillerini bir araya getirerek, her birinin ihtiyaç duyacakları donanıma sahip olmalarını sağlayacak, eğitimleri sonunda katılımcıların işlerinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, firmalarına vizyon ve değer katabilecek seviyeye getirmeyi hedefleyen ve sektöre yön veren eğitim programları hazırlamayı sürdürmektedir.


Elit Eğitim Kurumlarının Misyonu: Paylaşma ve idealizm ortak paydasında bir araya gelen uzman kadromuz ve tasarlamış olduğumuz dünya standartlarında eğitim ve hizmet çözümleri ile kurumların kalifiye insan kaynağı ihtiyacını karşılamak, kişilerin ise kariyer hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.


Elit Eğitim Kurumlarının Vizyonu: Rekabetin hâkim olduğu günümüz dünyasında yenilikçi, özel, değer katan, yüksek kalitede eğitimler sunan, kişilere ve kurumlara sağladığı faydayla ülke ekonomisine de artı değer kazandıran, gerek yurt içi gerekse yurt dışında tercih edilen, güvenilir ve saygın bir eğitim kurumu olmak. Sertifika programları ve eğitim programları hakkında detaylı bilgi için https://elitsertifika.com/